BAŞKANLARIMIZ
Kadri ERSAN
06.07.1965
27.02.1968
Yılmaz ULUSOY
28.02.1968
31.05.1971
Nuzhed ULUSOY
01.06.1971
13.03.1972
Bülent SEMİZOĞLU
14.03.1972
28.06.1973
Fevzi TOMBULOĞLU
29.06.1973
20.01.1974
Bülent SEMİZOĞLU
21.01.1974
01.04.1974
Fehmi SAĞLAMER
02.04.1974
05.06.1979
Ender CENGİZ
06.06.1979
25.02.1982
Hüseyin ALTUNCU
26.02.1982
19.02.1984
Hasbi MENTEŞOĞLU
20.02.1984
23.04.1989
Hakkı TOMAÇ
24.04.1989
16.06.1991
Aslan ÇINAR
17.06.1991
31.05.1992
İsmail UYANIK
01.06.1992
20.01.2001
Yusuf Ziya YILMAZ
21.01.2001
25.06.2002
İsmail UYANIK
26.06.2002
20.06.2005
Adnan ÖLMEZ
26.07.2005
01.07.2006
Mazhar BAŞOĞLU
01.07.2006
13.08.2007
Sezgin GÜMÜŞ
13.08.2007
12.07.2008
Fuat KÖKTAŞ
12.07.2008
14.03.2009
Hakkı TOMAÇ
14.03.2009
30.07.2010
İ. Erkurt TUTU
30.07.2010
20.06.2011
Kazım Gürol YILMAZ
04.06.2011
21.07.2012
EMİN KAR
21.07.2012
27.12.2014
İ. Erkurt TUTU
27.12.2014
PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

SPONSORLARIMIZ